Основні заходи Семенівської райдержадміністрації з 10 по 14 грудня 2018 року.

Основні заходи Семенівської райдержадміністрації з 10  по 14 грудня 2018 року.

10.12

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1. Про стан виконання Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України №109/2008 від 07.02.2008 року «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та проведення роботи із зверненнями громадян в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації.

2. Про виконання Законів України «Про освіту», «Про теплопостачання» у частині ходу опалювального періоду 2018-2019 навчального року.

3. Про стан виконання статті 44 Закону України «Про державну службу» в частині проведення оціночних співбесід, визначення та затвердження оцінювання результатів службової діяльності державних службовців райдержадміністрації за 2018 рік.

4. Про виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» в частині  житлового будівництва у 2018 році.

5. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів обласної та районної державних адміністрацій за підсумками  листопада 2018 року.

10.00

Правовий калейдоскоп в Семенівській центральній районній бібліотеці на тему: «Правова освіта населення- запорука правової держави» до Всеукраїнського тижня права.

11.12

09.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з порядком денним: «Про проведення роботи щодо призначення та перерахунку всіх видів державних допомог в умовах Єдиної технології».

12.12

09.00

Нарада з питань виконання заходів з психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та забезпечення постраждалих учасників  антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням.

10.00

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН України у 2018 році.

10.00

Інформаційна година в Семенівській центральній районній бібліотеці на тему: «Зупини насильство- захисти себе» до Всеукраїнського тижня права.

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія у голови районної державної адміністрації.

13.12

09.00

Нарада з актуальних питань, які виникають під час отримання суб’єктами господарювання документів, які надаються органами Держгеокадастру через центр надання адміністративних послуг.

10.00

Особистий виїзний прийом громадян  головою райдержадміністрації в с.Рокити, с.Н.Петрівка, с.Осокори та зустріч із жителями населених пунктів та представниками трудових колективів.

14.12

09.00

Нарада з питань цінової ситуації на споживчому ринку району.

10.00

Мітинг-реквієм до Дня вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                               Н.Дондоха

Дрозд Олена Вікторівна (05341) 91135