Основні заходи Семенівської райдержадміністрації з 19 по 23 березня 2018 року.

19.03.2018

Основні заходи Семенівської райдержадміністрації з 19 по 23 березня 2018 року.

19.03

09.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації з порядком денним: «Про  проведену роботу щодо соціального супроводження (комплексної допомоги) військовослужбовців, які брали участь в АТО,  членів їх сімей, та щодо соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб, які проживають в районі».

10.00

Постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян при райдержадміністрації.

20.03

09.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з порядком денним: «Про  особливості вчинення реєстраційних дій під час проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

10.00

Районний огляд-конкурс екологічних агітбригад  загальноосвітніх навчальних закладів району.

21.03

09.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з порядком денним: «Про  поліпшення організації перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району та відшкодування за пільгове перевезення пасажирів».

11.00

Засідання колегії районної державної адміністрації з порядком  денним:

1. Про виконання Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» із здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади за наслідками комплексних та цільових перевірок виконавчих комітетів сільських рад у 2017 році.

2. Про результати виконання у 2017 році Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2017-2021 роки в Семенівському районі.

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія у керівника апарату районної державної адміністрації.

22.03

09.00

Нарада з питань цінової ситуації на споживчому ринку району.

11.00

Комісія з питань захисту прав дитини при Семенівській районній державній адміністрації

23.03

09.00

Нарада з проблемних питань, які виникають під час отримання суб’єктами господарювання дозвільних документів через центр надання адміністративних послуг».

10.00

Особистий виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації в с. Устимівка, с. Вербки та зустріч із жителями населених пунктів та представниками трудових колективів.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                               Н.Дондоха

Дрозд Олена Вікторівна (05341) 91864