Основні заходи Семенівської райдержадміністрації з 26 по 30 березня 2018 року.

26.03.2018

Основні заходи Семенівської райдержадміністрації з 26 по 30 березня 2018 року.

26.03

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.  Про розгляд звітів із питань роботи зі зверненнями громадян Устимівського сільського голови у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

2. Про  стан  висвітлення діяльності органів виконавчої влади у місцевих засобах масової інформації.

3. Про організаційні заходи щодо створення умов праці під час проведення комплексу весняно-польових робіт у 2018 році.

4. Звіт начальника відділу агропромислового, економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації щодо виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції».

11.00

Районна комісія з питань економії енергоресурсів та контролю за розрахунками бюджетних організацій за спожиті енергоносії при районній державній адміністрації.

27.03

09.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації з порядком денним: «Про  організацію роботи щодо виплати щорічної грошової допомоги до 5-Травня та проведення роботи в районі щодо соціального захисту ветеранів війни».

10.00

Районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

28.03

09.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з порядком денним: «Про  проходження медичного огляду працівників агропромислового комплексу».

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія у голови районної державної адміністрації.

29.03

09.00

Нарада з питань тимчасового доступу до документів реєстраційної справи та вилучення  її у суб’єкта державної реєстрації.

10.00

Нарада з питань виконання робіт з поліпшення стану автодоріг загального користування, вулиць і доріг комунальної власності населених пунктів району.

30.03

09.00

Нарада з питань, які виникають під час отримання суб’єктами господарювання документів, які надаються органами «Держгеокадастру» через центр надання адміністративних послуг.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                               Н.Дондоха

Дрозд Олена Вікторівна (05341) 91864