14:29 | 15.02.2019

ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИБОРЦІВ Є НАЙТОЧНІШИМ РЕСУРСОМ ЩОДО ОБЛІКУ ГРОМАДЯН В УКРАЇНІ. Автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система "Державний реєстр виборців" введена у промислову експлуатацію у вересні 2009 року. Розпорядником Державного реєстру виборців є Центральна виборча комісія. Відповідно до Закону України "Про Державний реєстр виборців" утворено 27 регіональних органів адміністрування та 761 орган ведення Державного реєстру виборців.Відповідно до частини шостої статті 8 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим  на тимчасово окупованій території України" призупинено ведення Державного реєстру виборців 2 органів адміністрування (Автономна Республіка Крим та місто Севастополь) та 31 орган ведення Державного реєстру виборців, утворених на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, на період дії правового режиму.