16:04 | 16.10.2018

ХРОНІКА  ОБЛАСНИХ  НОВИН. 8 жовтня у м. Полтаві на нараді у першого заступника голови облдержадміністрації А.Пісоцького за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб розглянуто питання «Про стан виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки», «Про активізацію роботи в області щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення». За підсумками розгляду дано відповідні доручення. 8 жовтня у м. Полтаві за участю першого заступника голови облдержадміністрації А.Пісоцького, заступників голови облдержадміністрації Р.Товстого та О.Пругла відбулося засідання президії Полтавської обласної ради, яке провів голова обласної ради О.Біленький. Обговорено питання порядку денного чергової сесії обласної ради.