13:44 | 15.04.2019

ХРОНІКА  ОБЛАСНИХ  НОВИН. 8 квітня у м.Полтаві на нараді у тимчасово виконувача обов’язків голови облдержадміністрації Р.Товстого за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб розглянуто питання «Про заходи щодо підтримки ініціатив громадськості в контексті реалізації в Полтавській області Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки», «Про використання коштів Фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2018 році та перспективи формування Фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2019 році», «Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області». За підсумками розгляду дано відповідні доручення. У роботі наради взяв участь голова обласної ради О.Біленький.

10:11 | 05.04.2019

Оприлюднюємо графік роботи відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Семенівської райдержадміністрації на квітень 2019 року:
понеділок – четвер з 8.00 до 17.15 (перерва з 12.00 до 13.00)
п’ятниця з 8.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 13.00)
субота-неділя(6,7,13, 14, 20, 21 квітня) з 8.00 до 12.00.

Звертаємо увагу, що виборці можуть перевірити свої дані на сайті Державного реєстру виборців https://www.drv.gov.ua в особистому кабінеті виборця, після проходження процедури реєстрації. При виявленні неточностей  в своїх персональних даних, чи відсутній інформації щодо включення до Державного реєстру виборців, необхідно звертатися за адресою: вул. Незалежності, 44 смт Семенівка (каб.304), з собою обов’язково мати паспорт.
Нагадуємо, для всіх громадян України, які перебуватимуть 21 квітня не за місцем реєстрації, потрібно буде знов змінити місце голосування не пізніше як за п’ять днів до повторного голосування, до 15 квітня – навіть якщо вони змінювали місце голосування на вибори 31 березня (до заяви додавати документи чи їх копії, що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. Такими документами, наприклад, можуть бути: документ про відрядження, довідка з місця навчання, договір найму (оренди) житла, документ, що підтверджує право власності на житло, проїзні документи, путівка в санаторій, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, тощо).