02.11.

04 листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. З цієї нагоди сьогодні відбулося святкування, на якому привітали працівників управління соціального захисту населення РДА та територіального центру соціального обслуговування, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділення пенсійного фонду в районі, районного центру зайнятості,  міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування привітали з професійним святом, кращим — вручили почесні грамоти від районної влади, а для всіх звучали щирі вітання, слова вдячності за нелегку працю та відбувся святковий концерт.

Голова райдержадміністрації Віктор Федоренко щиро привітав присутніх, сказавши: «День працівника соціальної сфери – це свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, творить добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням серця і покликом душі. Щиро усіх, хто щодня вирішує проблеми громадян, які потребують турботи та підтримки, забезпечує їм надання соціальних гарантій, з Днем працівника соціальної сфери! Нехай вас завжди супроводжують доброта і віра у щедрість людської душі, бажання і спроможність бути корисними людям. Сердечно бажаю Вам, Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!». "Винуватців" свята вітали також голова районної ради Віктор Юрченко, голова Оболонської ОТГ Борис Пустовойтов, заступник селищного голови Семенівської ОТГ Алла Оніпко.