02 листопада  відбулося урочисте відкриття спортивних об’єктів, які були побудовані чи оновлені в рамках реконструкції стадіону «Колос». Так, побудовано хокейний майданчик, майданчик для рекреаційних видів спорту, проведено поточні ремонти трибуни та адміністративного приміщення, роздягальні, оновлено майданчик зі штучним покриттям тощо. Реалізація цього проекту, який має назву «Реконструкція Семенівського районного стадіону «Колос» як суттєвий фактор зміцнення фізичного здоров’я громади»  стала можливою завдяки перемозі у конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, співучасті у фінансовій складовій районного  та сільських бюджетів. З метою співфінансування з районного бюджету  виділено кошти в сумі 300,0 тис. грн., долучилися до проекту також Богданівська, Жовтнева, Криворудська,  Наріжанська, Пузирівська сільські ради, дольова участь кожної  з них склала  по 20 тис.грн. Найбільша ж сума виділених коштів - з обласного бюджету – 444 тис.грн. Як зазначила партнер проекту, голова районної організації людей з інвалідністю Любов Грек, «Семенівщина – один із районів, де влада активно підтримує організацію людей з обмеженими фізичними можливостями ,адже відомо, що уже кілька років підряд на базі КДОТ «Світанок» у селі Наріжжя проходить спартакіада для людей з інвалідністю, проводяться форуми та фестивалі. Спортсмени з нашої організації  є переможцями та призерами  у спортивних змаганнях для таких людей. Тож майданчик для рекреаційних видів спорту дасть можливість відпрацьовувати навички та гідно представляти  наш район. Цей майданчик є одним із двох на Полтавщині, чим ми пишаємося». Участь у заходах узяли голова райдержадміністрації Віктор Федоренко, голова районної ради Віктор Юрченко, депутат Полтавської обласної ради Володимир Куцовол, сільські голови. На оновленому майданчику зі штучним покриттям уже сьогодні відбулися учнівські футбольні баталії.