08 квітня відбулася нарада у голови райдержадміністрації Віктора Федоренка з порядком денним: 1. Про стан виконання Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в Оболонській та Горошинській сільських радах.
2. Про стан виконання Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» в частині проведення державної реєстрації потужностей операторів ринку харчових продуктів.
3. Про підсумки роботи відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг за 2018 рік.
4. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів обласної та районної державних адміністрацій за підсумками березня  2019 року.

Обоговорено також складну ситуацію із пожежами на території району.