08.10. апаратна

08 жовтня відбулася нарада у голови райдержадміністрації Віктора Федоренка. Слухалися питання: 1.  Про стан виконання наказу Міністерства аграрної політики та продовольства від 07.03.2017 №111 в частині епізоотичної ситуації в районі по африканській чумі свиней. За інформацією відділення Держпродспоживслужби у Семенівському районі, спалахів АЧС на Полтавщині цього року менше, ніж минулого – 5 проти 19. Внаслідок проведених перевірок щодо дотримання правил утримання свиней у господарствах, двом направлено приписи щодо усунення недоліків.  2. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів обласної та районної державних адміністрацій за підсумками вересня  2018 року. Із розглянутих питань дано доручення голови РДА.