09 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня Україна святкує День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми відзначаємо це свято як день радості й скорботи, пам'яті й безсмертя, як свято героїв, які в ім'я життя і майбутнього власною кров'ю захищали від німецьких окупантів кожний клаптик нашої рідної землі.  На території Семенівщини меморіальні та урочисті заходи відбувалися у кожному населеному пункті. Голова райдержадміністрації  Віктор Федоренко розділив емоції присутніх на святі у селі Біляки, де вшанував пам’ять учасників Другої світової війни разом із Біляківським сільським головою Романом Мидловцем та жителями села, учнями Біляківської школи І–ІІІ ст., духовенством. Перший заступник голови райдержадміністрації Микола Недюха привітав учасників та гостей свята у селищі Семенівка, де традиційне святкування Дня перемоги збирає усіх, хто цінує подвиг захисників на площі селища для перегляду «живих картин». Вітали присутніх Семенівський селищний голова Людмила Милашевич, депутат обласної ради Володимир Куцовол та інші. Заступник голови райдержадміністрації Артем Даценко спільно із Заїчинським сільським головою узяв участь у заходах у селах Заїчинці та Бакумівка. Під час цих заходів вшановано пам’ять загиблих учасників подій Другої світової війни хвилиною мовчання, урочистою ходою, покладено квіти до пам’ятників та братських могил, відзначено визначну роль України у перемозі над нацизмом та героїзм захисників, висловлено вдячність за жертовність нашого народу у боротьбі за визволення рідної землі. Ми в неоплатному боргу перед синами і доньками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, врятував світ від нацистського поневолення.

Також слід зазначити, що не залишили без уваги і тих, хто сьогодні став на захист Вітчизни - учасників бойових дій на Сході України.