Сьогодні в Україні відзначають 73-ю річницю  Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. У Семенівському районі у сільських громадах та у райцентрі відбулися святкування та вшанування ветеранів: проведено святкові концерти, покладання квітів до могил загиблих воїнів, спортивні змагання та у Семенівці - парад "живих картин", традиційний концерт "Йшла гармонь дорогами війни". Присутніх вітали селищний голова Людмила Милашевич, депутати обласної ради Володимир Куцовол та Фахраддін Мухтаров, Благочинний Семенівського району архімандрит Олексій.  Від ветеранів слово мала Ольга Черненко, яка побажала усім миру та взаємоповаги, добра, щастя. Увечері відбудеться мітинг-реквієм "Памяті загиблих", концерт та святковий феєрверк.