Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Артем Даценко та голова районної ради Віктор Юрченко привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва з професійним святом. Керівництво щиросердно привітали присутніх зі святом, побажали усім міцного здоров'я, родинного тепла, творчої наснаги.

«Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми носії  традицій, звичаїв сіл, селищ, району, зрештою, країни, в якій ми живемо. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.
Сьогодні мені хочеться подякувати вам не тільки за професіоналізм, за уміння принести радість, втіху і спокій у душі людей, а й за те, що кількість художніх колективів у районі з роками не зменшується. Ви виявляєте максимальну енергію, чудеса винахідливості в організації масових заходів, культурного відпочинку людей. Всі ви сіячі національного духу нашої держави, невід’ємна прикраса людського життя. Люди, які по велінню свого серця дарують духовний хліб своїм землякам, опираючись на запалену Богом іскру свого таланту»,- зазначив Артем Даценко.
Приєдналась до привітань і завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Ірина Синенко, яка привітала своїх колег із професійним святом, зазначивши, що працівники вищевказаної професії – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями.
Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району було відзначено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради,  Подяками районного  відділу  культури.
Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні майстрів художньої самодіяльності району.