1 червня 2017 року - Міжнародний день захисту дітей

Дорогі юні жителі Семенівщини! 1 червня увесь світ святкує Міжнародний день захисту дітей. Це особливий день не тільки для дітлахів, але й для усіх дорослих, які живуть та працюють заради щасливого майбутнього своїх дітей.На вас, любі діти, ми покладаємо великі надії, з вами пов’язуємо плани щодо розвитку держави та рідного краю.У цей святковий день щиро дякуємо всім, хто своєю працею, громадською діяльністю сприяє становленню юного покоління. Тим, хто вкладає душу і розум у дітей - навчає, лікує, розвиває їхні творчі здібності, готує до дорослого життя.
Упевнені, що маленькі семенівці виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашого району!
Зичимо вам, дорогі діти, міцного здоров'я, успіхів, материнської ласки, вірних друзів та гарного відпочинку під час літніх канікул.