7 червня 2019 на базі відділення  «Семенівське бюро правової допомоги» проведено засідання круглого столу  на тему: “Захист прав та свобод дитини”. У засіданні круглого столу взяли участь: головний спеціаліст відділу «Семенівське бюро правової допомоги Тетяна Новобранець, фахівець Семенівської районної філії Полтавського ОЦЗ Тетяна Баранцова, директор Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Катерина Ніколенко, начальник Семенівського районного сектору з питань пробації Юлія Лут, провідний інспектор Семенівського районного сектору з питань пробації  Ніна Лепій.
Під час зустрічі обговорювались питання здійснення спільних заходів у  астині запобігання випадкам порушення прав та свобод дітей та забезпечення їхнього захисту.
Значну увагу було приділено організації спільних заходів щодо запобігання випадкам порушення прав дітей, зокрема профілактика усіх видів насильства, булінгу, примусової праці неповнолітніх.
Спільними та скоординованими зусиллями усіх структур, які займаються захистом дітей, можна значно покращити становище дитини у суспільстві, її соціальний та правовий захист.

Завідувач сектору активної підтримки
безробітних Семенівської РФ
Полтавського ОЦЗ      Баранцова Т.