11 липня відбулася нарада з питань подальшого функціонування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Як відомо, проблема у недостатньому фінансуванні закладу. На зустріч із заступником голови райдержадміністрації Артемом Даценком, головою районної ради Віктором Юрченком та керуючим справами, головою бюджетної комісії  районної ради Юрієм Черевиком, заступником селищного голови Аллою Оніпко прибули також і соціальні працівники терцентру разом із директором Світланою Феніч. Коротко окресливши проблему, яка склалася, Артем Даценко зазначив, що головне - не залишити без соціальних послуг одиноких, престарілих громадян, які і обслуговуються соціальними працівниками. Послуги надаються, а оплата праці фахівців наразі під питанням. Віктор Юрченко висловив думку, що вирішення цього питання лежить виключно у дотриманні попередніх домовленостей із головами ОМС, адже районна рада свої зобов'язання виконала, а ОТГ надали лише частину коштів. Територіальний центр, як і був, залишається єдиною структурою, не потрібно його ділити між районом та ОТГ, а спільно утримувати разом відповідно до чисельності клієнтів від кожної громади. У свою чергу, Алла Оніпко запевнила, що на липень кошти будуть виділені найближчим часом (12 липня - сесія селищної ради). Але зазначила, що наповнення бюджету на даний час відбувається дуже мляво і тому вирішення питання про виплати за серпень, та й до кінця року,  будуть вирішуватися за результатами виконання дохідної частини бюджету. "Головне, що без виплат вас не залишать, і ваші підопічні без соціального обслуговування не будуть", - зазначила Алла Оніпко. Світлана Феніч відмітила, що якість соціального обслуговування (надання соціальних послуг) не втратить у якості, але залишити терцентр без підтримки означає залишити і одиноких жителів району на самоті із побутовими та іншими проблемами.Чи йтиме надалі мова про скорочення персоналу, поки невідомо.