Голова райдержадміністрації Віктор Федоренко 15 червня провів робочу нараду за участі голови районної ради Віктора Юрченка, заступників селищного голови Світлани Палій та Алли Оніпко, начальників фінансового управління Людмили Маркової та управління соціального захисту населення Жанною Гіріч, що стосувалася організації виплат компенсації особам, які здійснюють догляд за непрацездатними родичами. Витрати районного бюджету на компенсації по догляду за одинокими непрацездатними громадянами  жителям району (113 тисяч грн.) станом на 15.06.2017 року використані всі кошти, які були заплановані на 2017 рік, тож існує ризик виникнення заборгованості з виплати компенсації, що в свою чергу спровокує соціальну напругу та невдоволення населення. На нараді вишукували варіанти вирішення проблеми, серед яких виділення коштів Семенівською селищною радою. Вирішено детально вивчити питання спільно з ОТГ, звернутися за роз’ясненнями до вищестоящих органів та повернутися до його розгляду протягом місяця.