16 червня у районній раді відбулась робоча зустріч керівників органів місцевого самоврядування району з начальником Семенівського відділення поліції Ігорем Гуриним, в якій взяли участь голова райдержадмінністрації Віктор Федоренко та перший заступник голови райдержадмінністрації Микола Недюха. Відкриваючи зустріч, голова районної ради Віктор Юрченко висловив впевненість, що  позитивні  напрацювання попереднього року  в роботі відділення та досить високий рейтинг на обласному рівні збережуться і надалі.  Ігор Гурин запевнив, що поліцейські докладуть всіх зусиль для того, щоб район залишався на високих позиціях  в питаннях  боротьби зі  лочинністю  та   відвернення  правопорушень. Він закликав  очільників громад до тісної співпраці,  що є одним із найважливіших чинників  успішної роботи  та  створення умов для безпечної життєдіяльності громадян. Крім того, обговорено також питання правильного оформлення сміттєзвалищ на території сільськиз рад.