23 червня - День державної служби

Шановні державні службовці! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем державної служби України! День державної служби встановлено в Україні у 2003 році і відзначається щорічно 23 червня у День державної служби Організації Об’єднаних Націй. Державна служба – це механізм забезпечення стабільності, надійності конституційного устрою та надання державному управлінню організованості, компетентності і професіоналізму. Від ефективного функціонування інституту державної служби, відповідальності кожного з державних службовців залежить успішність країни в цілому. Віримо, що Ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на побудову демократичного суспільства на засадах забезпечення конституційних прав і свобод громадян, стабільний розвиток країни, піднесення її престижу на міжнародній арені.  Нехай Ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Бажаю Вам добра і здоров’я, невичерпної енергії, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень,та подальшої розбудови Української держави.
З повагою голова РДА Віктор Федоренко