23 вересня – 76-та річниця визволення Семенівщини від нацистських окупантів.

Шановні ветерани Другої світової  війни, всі жителі району! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 76-ї річниці визволення нашої рідної землі від  чорної навали. Сьогодні ми віддаємо данину поваги  тим, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу,  вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи наш район від нацистських окупантів.  Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на  передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під  скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.  Шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу.  Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму.  Ми пишаємося вами – своїми істинними героями.  Низький уклін вам! І вічна пам'ять загиблим!

З повагою голова райдержадміністрації Віктор Федоренко