24 грудня - День працівників архівних установ.

Шановні працівники архіву! Щиро вітаю вас із професійним святом! Збираючи документи й зберігаючи їх для прийдешніх поколінь, архівісти виконують важливу і відповідальну місію, бо без архівів, без історичної пам'яті немає історії народу, а отже немає й самого народу. Документальні свідчення, що дійшли до нас із минулого, допомагають відчути дихання далеких епох, зрозуміти логіку подій, що відбувалися, перейнятися думками і сподіваннями своїх попередників, відкрити нові грані їхнього життя. Так само ми передаємо своїм нащадкам неоціненну спадщину - документи нашої епохи. Тож з нагоди професійного свята щиро зичимо вам успіхів, невичерпної енергії, натхнення та нових звершень у повсякденній праці, міцного здоров'я, благополуччя і щастя в родинах. Переконані, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

З повагою голова райдержадміністрації Віктор Федоренко