26 травня – Свято останнього дзвоника.

Версія для друкуВерсія для друку

Шановні учителі, школярі, дорогі батьки та працівники галузі освіти! Від щирого серця вітаємо вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.Сьогодні перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису. Упродовж  цього року  наші діти долучалися до джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони природи, скарби рідної мови та гуманістичні  цінності. Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання. Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.
       Сьогодні маємо нагоду низько вклонитися вчителям, за те що вони не тільки озброювали учнів знаннями, а й формували  їх духовно й фізично, прищеплювали  життєві принципи, допомагали виробити характер. Ви є тими, хто творить майбутнє України, бо від вихованості й навченості сьогоднішніх учнів залежить те, якою буде наша держава у близькому і далекому майбутньому.
       Бажаємо усім віри і впевненості у завтрашньому дні. Зичимо вам добра  й  благополуччя, доброго здоров’я і миру у вашому домі!

Наверх ↑