26 листопада відбулася нарада у голови райдержадміністрації Віктора Федоренка з порядком денним: 1. Про розгляд звітів із питань роботи зі зверненнями громадян  Худоліївського  сільського голови та начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.2. Про стан виконання Закону України «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» у частині фінансування закладу.
3. Про стан виконання Закону України «Про зерно та ринок зерна в Україні» у частині збирання пізніх зернових та зернобобових культур.4. Про стан виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» у фінансовому управлінні районної державної адміністрації. Обговорено також питання політичної ситуації в державі; формування бюджету на 2019 рік, організаційні питання.