4 листопада 2018 року - День працівника соціальної сфери України

Шановні працівники соціальної сфери! Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом. Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя й душевного тепла. Вашу чуйність і турботу відчувають широкі верстви населення і насамперед — пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені, багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи соціальні гарантії і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Хай ваша працьовитість та душевне тепло і надалі служать людям, а свято нехай надасть усвідомлення своєї причетності до великої та дуже важливої справи — соціального захисту людини. Бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту, порозуміння і затишку у ваших оселях та невичерпної життєвої енергії!