8 жовтня 2018 року - День юриста України

Шановні юристи Семенівщини! Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята, яке об’єднує всіх, хто стоїть на обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави. Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до вас за порадою та допомогою звертається велика кількість громадян. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат. Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян.
Бажаю вам міцного здоров’я, добра, миру, життєвих гараздів, нових успіхів та нових досягнень, витримки у складних ситуаціях і зважених рішень, благополуччя та нових професійних перемог!

З повагою голова РДА Віктор Федоренко