Бродячі тварини

З кожним роком в Україні все більш актуальною проблема бездомних тварин. Законодавча база, яка б захищала права тварин в країні, поки що відсутня, а люди продовжують поводитися з кішками, собаками та іншими вихованцями, як з речами. Дуже часто покинуті напризволяще тварини стають агресивними, нападають на людей.  Одним із способів допомогти тварині та убезпечити себе від їх агресивної поведінки є їх відлов та розміщення у притулки. ПП ФОП Лупальцов А.С. пропонує свої послуги з питань відлову  безпритульних тварин.  здійснює вилов, стерилізацію, щеплення безпритульних тварин. Підприємство має всю необхідну базу для надання цих послуг: спеціально обладнаний транспорт і досвідчених фахівців, спецзасоби для гуманного вилову тварин; договір на прийом та утримання тварин у КП «Центр поводження з тваринами» (м.Харків). Детальніше у приєднаному матеріалі.

Вилову підлягають безпритульні собаки, крім залишених власниками на прив’язі, незалежно від породи, належності та призначення, у тому числі й ті, що мають нашийники з номерними знаками і намордники, але знаходяться без власника на вулицях, площах, ринках, у скверах, садах, на бульварах, пляжах, у громадському транспорті, дворах та інших громадських місцях, вважаються безпритульними і підлягають вилову.

Заборонено вилов і знищення безпритульних тварин організаціями без ліцензії та особами, у тому числі, приватними.