Бюджет участі

БЮДЖЕТ УЧАСТІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ-2018: ПЕРШІ ПІДСУМКИ. Маємо перші результати голосування! Наразі відібрано 60 проектів-переможців із 15 районів області. Всього жителями області подано 267 проектів, які набрали загалом 375 494 голосів.
Найбільше проектів представили мешканці Гадяцького, Полтавського, Кременчуцького, Решетилівського та Кобеляцького районів.
З обласного бюджету їх на реалізацію буде виділено 6 млн грн. Така ж сума планується і на 2019-й рік.
Із Семенівщини перемогу здобули:
"Благоустрій прибережної зони відпочинку громадського ставка села Нова Петрівка Семенівського району Полтавської області" (с. Нова Петрівка Семенівського району; 150000 грн)
"Дитяча мрія. Спортивний та дитячий ігрові майданчики в с. Великі Липняги, Семенівського району Полтавської області" (с. Великі Липняги Семенівського району; 105000 грн)
"Створення скверу сакур імені М. І. Гіршмана, Семенівський район, село Великі Липняги" (село великі Липняги; 149999 грн)
"Спорт для всіх": придбання та встановлення вуличних тренажерів в селі Паніванівка Семенівського району Полтавської області" (с. Паніванівка;150000 грн)
"Цей гордий символ дорогого краю. Його історія, незміряні щедроти. Хай надихають на нові висоти", (с-ще Семенівка, Семенівський район; 140000 грн)
Щиро вітаємо авторів проектів та усіх, хто їх підтримував!