Дмитро Губський: «Кожен призовник до 27 років, який не має відстрочки від призову, обмежень за станом здоров'я та морально-діловими якостями повинен виконати свій конституційний обов'язок громадянина України»

Версія для друкуВерсія для друку

Дмитро Губський: «Кожен призовник до 27 років, який не має відстрочки від призову, обмежень за станом здоров'я та морально-діловими якостями повинен виконати свій конституційний обов'язок громадянина України». Сьогодні у Полтавській ОДА обговорили питання про хід роботи та завдання призовних комісій під час проведення осіннього 2018 року призову громадян області на строкову військову службу. Селекторну нараду з головами районних та міських призовних комісій провів заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло. Про результати призовних компаній у 2018 році на Полтавщині поінформував обласний військовий комісар, полковник Дмитро Губський.

Під час селекторної наради голови районних (міських) призовних комісій – заступники районних державних адміністрацій обговорили через відеозв'язк питання щодо стану оповіщення, медичного огляду та вручення повісток призовникам на прибуття до військового комісаріату.

«З 1 жовтня розпочали роботу призовні комісії, а з 8 жовтня почне працювати вже обласний збірний пункт з якого протягом призову до лав Збройних Сил України буде призвано 686 чол. Всього під час осінньої призовної компанії до військових комісаріатів Полтавської області повинно прибути понад 14 тис. призовників. Вже зараховано у команди й готові до відправки у війська понад 400 призовників», - повідомив військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату, полковник Дмитро Губський.

Голова призовної комісії Олег Пругло акцентував увагу на оповіщенні призовників, медичному огляді та з'ясуванні заходів, які вживаються щодо тих, хто своєчасно не зміг прибути до військового комісаріату.

«З наступного тижня засідання обласної призовної комісії будуть виїздні й проходитимуть у районах, де найгірший показник по явці призовників до військового комісаріату – це Котелевськй район», - сказав Олег Пругло.

Дмитро Губський наголосив, що починаючи з 1 жовтня 2018 року  кожен призовник  до 27 років, який не має відстрочки від призову, обмежень за станом здоров'я та морально-діловими якостями повинен виконати свій конституційний обов'язок громадянина України щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України шляхом проходження строкової військової служби.

Всього з 686-ти призовників, які будуть призвані на військову службу до Збройних Сил України, підуть служити 376 чол., до Національної гвардії України – 230 чол., Державної прикордонної  служби – 55 чол., Державної служби спеціального транспорту – 35 чол. Перед направленням до військових частин призовники пройдуть навчання на полігонах і навчальних центрах ЗСУ. Протягом 12-18 місяців основним завданням призовників буде оволодіння озброєнням та технікою, в зону проведення ООС (АТО) призовники направлятися не будуть.

Особливістю осіннього призову є продовження відповідним Указом Президента України строків призову до грудня місяця. Таке продовження надасть можливість збільшити кількість призовників для комплектування Національної гвардії України і Державної прикордонної служби України.

За результатами селекторної наради Головою обласної  призовної комісії Олегом Пругло визначено протягом наступного тижня провести виїзне засідання обласної призовної комісії у Котелевському районі.

 

Наверх ↑