До уваги громадян!

Увага! Шановні громадяни! Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» та Указу Президента України від 13.03.2020 №87/2020 про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оброни України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» на території України з метою запобігання поширенню корона вірусу запроваджено відповідні обмежувальні заходи.

Рекомендуємо відкласти (перенести) звернення до державного реєстратора у разі НЕ терміновості (не нагальності) отримання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.

Особистий прийом може бути проведений за попереднім записом за телефоном (05341)91-1-01 або електронною поштою irina_zubchuk22@i.ua

Крім того, ті адміністративні послуги у сфері державної реєстрації, які можуть бути отримані за допомогою «Онлайн Будинку юстиції» (державна реєстрація фізичної особи-підприємця, державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, державна реєстрація припинення діяльності фізичною особою-підприємцем, державна реєстрація юридичної особи, а також отримання витягів з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та інформаційних довідок з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно), наполегливо рекомендуємо отримати у електронній формі.

Просимо утриматися від відвідування державного реєстратора з ознаками захворювань (підвищена температура, кашель, погане самопочуття).

Дякуємо за розуміння! Памятайте, що здоров’я – найвища цінність!