До уваги одержувачів субсидій!

До уваги одержувачів субсидій! У зв’язку з закінченням опалювального періоду у травні поточного року  управлінням соціального захисту населення буде проведено перепризначення субсидій на наступний 12-ти місячний термін (розраховується окремо на неопалювальний та опалювальний період). Згідно діючого законодавства субсидія не буде перепризначена тим сім’ям, які мають прострочену понад 2 місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 340 грн.
Інформацію про заборгованість управлінню соціального захисту населення  нададуть організації-надавачі житлово-комунальних послуг в травні поточного року. У зв’язку з цим всім одержувачам субсидій, у яких є борги з оплати будь-яких житлово-комунальних послуг необхідно до 1 травня 2018 року звернутися до організацій, які надають вказані послуги, та вирішити питання погашення боргу або укласти договір про його реструктуризацію.
Одночасно звертаємо увагу, що у разі надходження до управління соцзахисту інформації про наявні прострочені борги в загальній сумі понад 340 грн., субсидія буде перепризначена після документального підтвердження їх сплати або укладення   договору про реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку (якщо документальні підтвердження будуть надані протягом 2-х місяців -  субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої, в іншому випадку - з місяця надання документальних підтверджень).
Наголошуємо, що для вчасного перепризначення субсидій з травня 2018 року на наступний 12-ти місячний термін, необхідно поновити та подати до управління соціального захисту населення довідки про склад сім”ї.

Начальник управління соціального захисту населення Гіріч Ж.П.