До уваги сільськогосподарських товаровиробників

До уваги сільськогосподарських товаровиробників: Департамент агропромислового розвитку повідомляє, що за участі Проекту USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку", регіонального відділення "Національного центру розвитку агрофінансування" та при підтримці Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації проводиться семінар-нарада щодо розширення можливостей сільськогосподарських підприємств по залученню додаткового фінансування.

На сьогодні більшість сільськогосподарських підприємств розпочали підготовку до весняно-польових робіт. Нестача обігових коштів вимагає від сільгоспвиробників розширення інструментів додаткового фінансування.Мета даного заходу - ознайомлення сільгоспвиробників із новими продуктами залучення коштів для розвитку бізнеса, забезпечення агровиробникам кращих умов доступу до фінансування.

Захід відбудеться 7 лютого 2020 року о 10.30 год., за адресою м.Полтава, вул. Гоголя, 33, готель "Палаццо", конференц - зал . Початок реєстрації о 10.00 год.

В заході прийме участь генеральний директор ГС "Національний центр розвитку агрофінансування", представник  Пректу USAID  "Підтримка аграрного і сільського розвитку", керівник проектів фінансування малого та середнього бізнесу Компанії AgriAnalytica, представники банківта постачальники матеріально-технячних ресурсів.

ПРОГРАМА

Дата: 7 лютого 2020 року

Місце проведення: м. Полтава. Вул.. Гоголя, 33, Готель «Палаццо», конференц - зал

Час проведення:10.00-15.00

Запрошені: Керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, представники проекту USAID«Підтримка аграрного і сільського розвитку», Асоціації фермерів та приватних землевласників України, Укрдержфонду, департаменту АПР Полтавської ОДА, представники банків та комерційних установ – постачальників агроресурсів.

Модератор: Сергій Фролов, директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації; Людмила Тимошенко, генеральний директор ГС  «Національний центр розвитку агрофінансування»,

10.00- 10.30

Вітальна кава, реєстрація учасників знайомство учасників

10.30- 10.50

Вітальне слово

- Олександр Осовець, радник з розвитку аграрних ринківПроекту USAID«Підтримка аграрного і сільського розвитку»;

- Сергій Фролов, директор Департаменту агропромислового розвитку  Полтавської ОДА;

- Василь Бурлака, голова Асоціації фермерів та приватних землевласників  області

10.50- 11.10

Презентація Полтавського регіонального відділення «Національний центр розвитку агрофінансування». Електронний Кабінет Аграрія та можливості залучення фінансування

- Людмила Тимошенко, генеральний директор ГС «Національний центр розвитку агрофінансування»