хроніка обласних новин

ХРОНІКА  ОБЛАСНИХ  НОВИН. 12 червня у місті Полтаві на нараді у голови облдержадміністрації В.Головка за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб, територіальних підрозділів центральних органів влади, голів РДА розглянуто питання «Про хід виконання в області заходів з охорони рибних запасів «Нерест – 2017», «Про хід виконання обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки», «Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області». За підсумками розгляду дано відповідні доручення.

* * *
12 червня у місті Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло у ході робочої поїздки до селища Нова Галещина Козельщинського району за участю керівників району урочисто відкрив реконструйовану будівлю 2-ї черги соціального гуртожитку.

* * *
12 червня у місті Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло провів засідання «круглого столу» за участю голів райдержадміністрацій, керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб з питань забезпечення населення якісною питною водою. Обговорено шляхи вирішення питань будівництва нових свердловин для добування питної води, залучення коштів видобувних підприємств.

* * *
12 червня у місті Полтаві заступник голови облдержадміністрації Р.Товстий за участю голів райдержадміністрацій, керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб провів розширене засідання обласної комісії з організації заходів, пов’язаних із проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту.

* * *
13 червня у селищі Опішне Зіньківського району за сприяння управління культури облдержадміністрації урочисто відкрито XI Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль «Опішне – 2017».

* * *
13 червня у місті Полтаві в.о. голови облдержадміністрації Р.Товстий зустрівся з заступником керівника Головного Департаменту внутрішньої політики - директором Департаменту суспільно-політичних процесів Адміністрації Президента України В.Шерстюком, який перебуває в області з робочою поїздкою. Обговорено соціально-економічну та суспільно-політичну ситуацію в регіоні, хід проведення адміністративно-територіальної та медичної реформи, окремі аспекти політики державотворення в регіоні.

* * *
15 червня у місті Полтаві голова облдержадміністрації В.Головко за участю народного депутата України К.Іщейкіна (БПП), депутатів обласної ради, представників громадськості та ЗМІ провів робочу зустріч з медичним активом області з приводу актуальності реформування системи охорони здоров’я.

* * *
15 червня у місті Полтаві голова облдержадміністрації В.Головко взяв участь у селекторній нараді щодо забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати до 3200 гривень та ходу виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 щодо виплати громадянам невикористаних сум житлових субсидій, яку у відео режимі провів Віце-прем’єр-міністр України П.Розенко.

* * *
15 червня у Полтавському краєзнавчому музеї імені В.Кричевського  у рамках проведення заходів «Року Японії в Україні» за підтримки обласної державної адміністрації відбулося відкриття фотовиставки робіт, які надані Посольством Японії в Україні.

* * *
16 червня голова облдержадміністрації В.Головко у ході робочої поїздки до Шишацького району відкрив відремонтоване приміщення  центру ПМСД селища Шишаки та взяв участь в урочистостях з нагоди Дня медичного працівника. Також керівник області у с. Гоголеве ознайомився з ходом робіт щодо облаштування місцевого центру дозвілля  та відвідав Національний музей-заповідник імені М.В. Гоголя.

* * *
16 червня у місті Полтаві директор Департаменту ЖКГ облдержадміністрації Е.Рева взяв участь у відео-конференції Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з питання «Актуальні питання підготовки проектів, що фінансуються за рахунок ДФРР та субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ».

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю