Інформація про військову службу за контрактом у ЗСУ в 10-ОГШБр

НА СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ ЗАПРОШУЄ 10-ТА ОГШБР. Військова служба за контрактом в Збройних силах України - це почесний обов’язок громадянина по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних. 11 травня 2019 року відбулась скайп-конференція за участю представників 10 окремої гірсько-штурмової бригади, яка розташовується в м. Коломия Івано-Франківської обл., майора Володимира Красікова та лейтенанта Євгена Шамоніна. На захід запрошено військового комісара Ігора Співака та безробітних, які перебувають на обліку в СЗ. Присутні отримали інформацію про працевлаштування, можливості навчання та переваги проходження військової служби за контрактом у вказаній військовій частині.

Особливо цікавою стала інформація про оновлення матеріально-технічної бази, побудову казарм для проживання покращеного типу, додаткові пільги для військовослужбовців та їх сімей.
Умови військової служби за контрактом щороку змінюються і вдосконалюються. З'явилися сучасні зразки військової техніки, зміцнюється матеріально-технічна база. Збільшилося грошове забезпечення військовослужбовців, підвищили виплати за перебування у зоні бойових дій, з'явилася грошова винагорода тим, хто підписує контракт вперше.
Бажаючим отримати додаткову інформацію щодо служби за контрактом в 10-ОГШБр звертатися за телефоном: 099 065 91 61, Красиков Володимир Вікторович.

Завідувач сектору
активної підтримки безробітних
Семенівської РФ Полтавського ОЦЗ   Баранцова Т.