Інформаційно-довідковий збірник з актуальних питань соціально-правового захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей

Версія для друкуВерсія для друку

Вашій увазі пропонується третє видання інформаційно-довідкового збірника з питань соціального і правового захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей, який розроблено Головним управлінням морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України.
Даний збірник був укладений з урахуванням досвіду проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та заходів соціального забезпечення у військових частинах та підрозділах Збройних Сил України під час проведення АТО та дії в державі особливого періоду, а також роботи з членами сімей військовослужбовців та осіб звільнених з військової служби. Довідник складається з трьох частин і традиційно наповнений значним обсягом корисної, на думку авторів, інформації, спрямованої на розвиток соціальної активності та правової освідченості захисників Батьківщини.
Перша частина містить коротку підбірку матеріалів про пільги та соціальні гарантії, в яких урахувано зміни, що були внесені до законодавства України протягом 2016 року. Друга частина містить перелік питань, які найбільш часто порушують військовослужбовці Збройних Сил України та члени їхніх сімей у своїх зверненнях, а також надано відповіді на такі запитання.  В третій частині викладено довідкову інформацію про механізми реалізації актуальних для військовослужбовців пільг, у першу чергу для осіб, які звільняються з військової служби, що вклаючає переліки контактних даних органів військового управління та виконавчої влади. Також збірник містить зразки написання рапортів, звернень тощо. Окрему увагу приділено можливостям реалізації та захисту прав учасників бойових дій з числа учасників АТО.
Збірник може бути використано як для індивідуального користування військовослужбовцями та особами звільненими з військової служби, так і командирами під час проведення занять чи інформувань з особовим складом підрозділів.
На даний час у військовому середовищі та в Іnternet широко розповсюджені подібні довідкові матеріали, що були розроблені різними органами державної влади та волонтерськими організаціями. Тому для авторів цього Збірника дуже важливими є відгуки про результати його апробації та побажання для подальшого удосконалення змісту таких матеріалів.

Будемо вдячні за Ваші дзвінки на “гарячу лінію” Генерального штабу Збройних Сил України з питань соціально-психологічної допомоги за телефоном                     

    (044) 454-44-51,

а також чекаємо на листи з пропозиціями, які можна направляти на електронну адресу

mpz-1@ukr.net з приміткою “соціальний захист”.

Пам’ятаймо: “Україна своїх не залишає!”. Потрібно вірити в перемогу, бути активним та наполегливим, поважати себе і робити внесок у суспільний розвиток нашої держави.

З побажаннями соціального благополуччя,
колектив відділу військово-соціального забезпечення

 

ДолученняРозмір
dodatok_1._zb_rnik.doc989.5 КБ
Наверх ↑