Інформує Центр надання адміністративних послуг при Семенівській районній державній адміністрації.  До уваги громадян!

Відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», Доручення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області від 13.03.2020 року № 3/2020, з метою запобігання поширенню на території області корона вірусу COVID-19, з 17 березня по 03 квітня 2020 року Центром надання адміністративних послуг при Семенівській районній державній адміністрації прийом громадян тимчасово призупинено.

Додатково повідомляємо, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» передбачено продовження строків отримання та надання адміністративних та інших послуг, тобто, перебіг строків звернення за отриманням адміністративних послуг та строків їх надання зупиняється на час карантину.

Вклеювання фото до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-ти річного віку на час карантину здійснюватиметься в Семенівському РС УДМС України в Полтавській області за адресою: смт. Семенівка, вул. Шевченка, 43, тел. 91-5-68.

Адміністративні послуги Відділу у Семенівському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області можна подати в електронній формі через Публічну кадастрову карту України, такі як:

- надання відомостей з ДЗК у формі витягу з ДЗК про земельну ділянку;

- видача витягу з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки;

- державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з ДЗК.

Адміністративні послуги у сфері державної реєстрації, які можуть бути отримані за допомогою «Онлайн Будинку юстиції» (державна реєстрація фізичної особи-підприємця, державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, державна реєстрація припинення діяльності фізичною особою-підприємцем, державна реєстрація юридичної особи, а також отримання витягів з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та інформаційних довідок з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно), наполегливо рекомендуємо отримати у електронній формі.

За детальною інформацією звертатися за телефонами:

(05341) 91-0-54 – Центр надання адміністративних послуг при Семенівській районній державній адміністрації

(05341) 91-1-35 – приймальня голови районної державної адміністрації

Дякуємо за розуміння! Пам’ятайте, що здоров’я – найвища цінність!