Інформує КП "Семенівський центр ПМСД"

Інформує КП "Семенівський центр ПМСД". Станом на 17 березня 2020 р. в Україні  зареєстровано 7 випадків лабораторно підтвердженого COVID-19. У Полтавській області та  Семенівському районі зареєстрованих випадків немає.  Проте більше 11 тисяч громадян України повернулися додому з-за кордону, в тому числі і жителі нашого району. Цим громадянам необхідно дотримуватись 14 - денної самоізоляції.

Шановні громадяни! Бережіть себе і оточуючих!

Як діяти, якщо відчуваєте в  себе симптоми ГРВІ або ж маєте підозру, що захворіли на коронавірус:

1.Залишайтеся вдома та зателефонуйте своєму сімейному лікарю, який вирішить чи потрібна ізоляція та госпіталізація.

2.Якщо Ваша температура тіла вища  38º, важко дихати, кашель, погане самопочуття,  негайно викликайте невідкладну допомогу, яка вирішить як далі діяти.

Щоб уберегтися від зараження радимо:

- завжди ретельно мити руки;

- Уникати місця скупчення людей;

-дотримуватись правил особистої гігієни (при кашлі, чханні прикривати рот хустинкою або "в лікоть");

- не торкатись руками обличчя, очей, носа та рота;

- носити спитровмісні дезінфіканти з рівнем вмісту спирту не менше 70%;

- дотримуватись дистанції під час контакту з людьми;

- вдома та в офісі провітрювати приміщення та проводити вологе прибирання;

- зміцнювати свій імунітет

Якщо Ви вже маєте симптоми застуди і все ж таки вирішили відвідати лікувальний заклад, одягайте маску.

Пам’ятайте, що здоров’я – найвища цінність!