КІЛЬКІСТЬ РАЙОНІВ НА ПОЛТАВЩИНІ, МОЖЛИВО, СКОРОТЯТЬ ДО П’ЯТИ

Версія для друкуВерсія для друку

Кількість районів на Полтавщині, можливо, скоротять до п’яти. Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації направив до Мінрегіону консолідовані пропозиції від області щодо адміністративно-територіального устрою, які були сформовані відповідно до обговорення та за результатами робочих нарад. Зокрема, запропоновано залишити на Полтавщині 5 об’єднаних районів:

Полтавський;
Кременчуцький;
Миргородський;
Лубенський;
Пирятинський.
У Департаменті повідомляють, що триватиме робота з узагальнення й підготовки документів для внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Полтавської області на черговому засіданні сесії Полтавської обласної ради, яке попередньо заплановане на вересень 2019 року.

Пропозиції щодо змін готуються з урахуванням відповідних рішень, ухвалених органами місцевого самоврядування на підставі волевиявлення громадян.

Детальніше про пропозиції щодо адмінустрою Полтавської області читайте на сторінці Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

 

Наверх ↑