Комісія ТЕБ та НС

22 червня 2020 року голова райдержадміністрації І.Дзус провів позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Розглядалося питання: «Про епідемічну ситуацію на території області в умовах послаблення протиепідемічних заходів та продовження карантину з метою запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

За наслідками обговорення комісія вирішила:1.Iнформацію головного лікаря КП «Семенівська центральна районна лікарня» Семенівської районної ради (Романюк О.Л.), в.о. начальника Семенівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області (Iващенка А.М.) взяти до відома.

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації, рекомендувати органам місцевого самоврядування продовжити виконання карантинних (протиепідемічних) заходів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 №500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Miністрів Украaїни ».
Термін дії: на період карантину (до 31 липня 2020 року)
3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування, Семенівському pайонному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області та Семенівському відділу поліції Хорольського ВП ГУНП в Полтавській області забезпечити проведення комісійних перевірок за дотриманням протиепідемічних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020р. №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на територiї України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів» та постановами головного державного санітарного лікаря України у закладах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, в тому числі на агропродовольчих ринках, закладах дошкільної освіти, перукарнях та салонах краси, закладах фізичної культури і спорту, закладах, що надають послуги з розміщення, закладах громадського харчування.
Контроль за виконанням покласти на структурні підрозділи райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування, Семенівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області та Семенівський відділ поліції Хорольського ВП ГУНП в Полтавській області.
Термін дії: невідкладно
4. Враховуючи стабільну епідемічну ситуацію, пов'язану із захворюванням на гостру респіраторну хворобу СOVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, залишити чинними послаблення протиепідемічних заходів, прийняті рішеннями регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій відповідно до протоколів за травень-червень 2020 року.