Мобільний сервісний центр

У четвер 19 квітня мобільний сервісний центр МВС надаватиме послуги в Семенівці. Замінити посвідчення водія на нове, зареєструвати транспортний засіб або подати запит на отримання довідки про несудимість можна буде в Семенівці  19 квітня 2018 року. Місце прийому громадян – смт Семенівка, вул. Шевченка, 43 (прилегла територія Семенівського відділення поліції Хорольського відділу поліції ГУНП в Полтавській області).  Пересувний сервісний центр МВС, обладнаний сучасною технікою, надаватиме громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС:
• реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;
• заміна посвідчення водія;
• видача міжнародного посвідчення водія;
• прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Обслуговуватимуть громадян два адміністратора та фахівець експертної служби МВС.

Інформацію про порядок отримання послуг можна знайти на сайті Регіонального сервісного центру МВС у Полтавській області pol.hsc.gov.ua, отримати консультацію - на офіційній Фейсбук-сторінці «Сервісні центри МВС в Полтавській області» https://www.facebook.com/rscmvspoltava/.

Регіональний сервісний центр
МВС в Полтавській області