На Полтавщині визначили переможців конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Щороку в рамках Всесвітнього Дня охорони праці в усіх регіонах України проходить конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». П’ятий рік поспіль організатором проведення виступає науково-виробничий журнал «Охорона праці». Метою даного заходу є популяризація питань охорони праці, привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці серед молоді.
Конкурс проходить у два етапи: перший (відбірковий) — на регіональному рівні, другий (фінальний) — у м. Київ. Художні твори учасників конкурсу — дітей трьох вікових груп (від 6 до 10 років; від 11 до 14 років; від 15 до 18 років) надсилалися на адреси обласних Управлінь Держпраці. Роботи переможців відбіркових турів Управління надсилають до редакції журналу «Охорона праці» (м. Київ).
Понад чотири сотні конкурсних малюнків було надано на розгляд журі, до складу якого увійшли представники Управління Держпраці, виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, Департаменту освіти і науки та керівники підприємств.
За підсумками творчої дискусії професійного журі було визначено переможців першого етапу конкурсу серед учнів шкіл і студентів професійно-технічних закладів області. Призові місця завоювали й представники Семеніщини.
У І віковій категорії (6-10 років) І місце посіла Адель Орел (8 років), вихованка Семенівського БДЮТ із малюнком «Знання — безпека». ІІІ місце журі присвоїло Євгенії Недюсі (8 років), теж вихованці Семенівського БДЮТ за малюнок «Зразу книгу почитай, а тоді за руль сідай!».
У ІІ віковій категорії (11-14 років) І місце дісталося Анжеліці Михайлюк (12 років) вихованці Семенівський БДЮТ за малюнок «Про безпеку дбайте, своє тіло захищайте…».
У ІІІ віковій категорії (15-18 років) І місцем журі відзначило Катерину Чебан (15 років), вихованку Семенівського БДЮТ за малюнок «Безпека праці — це святе, життя безцінне, золоте».
Цьогоріч ці малюнки-переможці вихованців Семенівського БДЮТ будуть представляти Полтавщину у фінальному турі Всеукраїнського Конкурсу у м. Київ. А нагородження переможців регіонального конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» відбудеться на урочистому заході з нагоди Дня охорони праці в Україні.