На Семенівщині офіційно представили нового голову районної державної адміністрації.

24 лютого на Семенівщині офіційно представили нового голову районної державної адміністрації. Розпорядженням Президента України від 13 лютого № 111/2020-рп головою Семенівської районної державної адміністрації призначено Дзуса Івана Васильовича. Представив нового очільника районної виконавчої влади заступник голови облдержадміністрації Євген Анатолійович Греков. У нараді активу взяли участь народний депутат  України  Анастасія Олексіївна Ляшенко, депутати обласної та районної рад, голови ОТГ, сільські голови, керівники промислових та аграрних підприємств, установ та організацій райцентру, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники громадськості та ЗМІ. Вручаючи Івану Васильовичу оригінал розпорядження Президента України, Є.Греков   привітав його з призначенням та побажав плідної роботи на користь громади Семенівщини, водночас звернув увагу на ряд питань, які керівник району має визначити як першочергові. Під час представлення А.Ляшенко  побажала очільнику РДА успіху в реалізації державних справ в Семенівському районі. З привітанням до керівника органу виконавчої влади звернувся голова районної ради В.Юрченко закликавши до плідної співпраці та взаєморозуміння у вирішенні важливих питань району, пообіцявши  свою підтримку. До учасників засідання  звернувся голова Семенівської райдержадміністрації Іван Васильович Дзус. Він виступив перед присутніми, щиро подякував всім, хто сприяв його професійному росту, хто допомагав своїми діловими порадами і хто був його наставником. Керівник органу виконавчої влади поділився своїми першочерговими планами в рамках виконання посадових обов’язків.