Подаруймо дітям літо

ПОДАРУЙМО ДІТЯМ ЛІТО. Уже літо на порозі, з наступного тижня починаються канікули. Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації протягом літнього оздоровчого сезону  направлятиме на літнє оздоровлення  дітей району до дитячих таборів оздоровлення та відпочинку з наданням фінансової підтримки за рахунок місцевого бюджету (обласний та районний) для здешевлення вартості путівки. На часткове відшкодування, в розмірі до 2 прожиткових мінімумів для дитини від 6 до 18 років, але не більше, ніж 80% від вартості путівки, мають право сім’ї з дітьми на кожну дитину віком від 7 до 18 років.
   Для здешевлення путівки до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку батькам (опікунам, піклувальникам) необхідно:
       - із переліку дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області обрати заклад;
     - зв’язатись із закладом та отримати від нього згоду, що підтверджує можливість закладу забезпечити дитину послугами з оздоровлення та відпочинку;
     - звернутись до відділу освіти, молоді та спорту Семенівської райдержадміністрації (с-ще Семенівка, вул. Незалежності,44, каб. №413);
       - написати заяву на оздоровлення дитини та надати необхідні документи.
   Батьківська доплата за путівку сплачується: батьками, профспілковими комітетами (за місцем роботи), підприємствами і організаціями (за місцем роботи).