Про реалізацію пілотного проекту

Версія для друкуВерсія для друку

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють продаж споживчих товарів безпосередньо населенню для особистого споживання. Міністерством соціальної політики України з 1 вересня 2020 року розпочато реалізацію пілотного проекту „Монетизація одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” у 2020—2021 роках”, порядок та умови реалізації якого затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 „Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”.

Проект передбачає надання жінкам, які народили у 2020-2021 роках дітей, замість одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” - грошову компенсацію у розмірі 5,0 тис. грн, яка зараховується на спеціальний рахунок АТ КБ „ПриватБанк”.

Кошти компенсації можна використати протягом одного року з моменту зарахування на спеціальний рахунок шляхом придбання дитячих товарів та товарів для породіллі, визначених пунктом 4 Порядку вищезазначеної постанови, у закладах торгівлі, які є учасниками пілотного проекту.

Посилання https://www.msp.gov.ua/content/pakunok-malyuka.html щодо участі у проекті шляхом приєднання до публічного договору  Мінсоцполітики.

Наверх ↑