Проміжні вибори 2018

ПРОМІЖНІ ВИБОРИ 2018. Постановою  Погребняківської сільської виборчої комісії від 24.01.2018 № 1 призначено проміжні вибори депутата Погребняківської сільської ради в одномандатному виборчому окрузі №1 на 25 березня 2018 року.

Відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів:
ПОЧАТОК ВИБОРЧОГО ПРОЦЕСУ ПРОМІЖНИХ ВИБОРІВ – 3 лютого 2018 року
Висування кандидатів у депутати сільської, селищної ради (далі – кандидати в депутати) (частини перша – третя статті 35 Закону)  З 19 лютого
Подання до територіальної виборчої комісії документів для реєстрації кандидатів у депутати (частина друга статті 42 Закону)
До 28 лютого включно
Внесення до відповідної районної, міської (міста обласного значення без районного поділу), районної в місті виборчої комісії подань щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій (частина четверта статті 23 Закону)
До 4 березня включно
Утворення дільничних виборчих комісій (абзац перший частини першої статті 23 Закону)
До 9 березня включно
Передача дільничній виборчій комісії звичайної виборчої дільниці попереднього списку виборців на паперовому носії та виготовлених іменних запрошень (абзац перший частини другої статті 30 Закону)
До 11 березня включно
Подання до дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців заяви про уточнення попереднього списку виборців, у тому числі про включення або виключення зі списку себе особисто або інших осіб, а також щодо наявності або відсутності відміток про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися (абзац другий частини третьої, частина п’ята статті 31 Закону)
До 19 березня включно
Передача уточненого списку виборців на паперовому носії дільничній виборчій комісії звичайної виборчої дільниці (частина друга статті 32 Закону)
До 22 березня включно
До уваги виборців! До 19 березня 2018 року виборець, що має право голосу на цих проміжних місцевих виборах, може звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку виборців (каб.304, вул. Незалежності, 44,  смт Семенівка) або безпосередньо до дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці та перевірити себе у списку виборців на дільниці (з 12 березня 2018 року).
Крім того, перевірити себе у Державному реєстрі виборців можна за допомогою сервісу Особистий кабінет виборця за посиланням: https://www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:LOGIN (для цього створіть запит до Державного реєстру виборців за вказаним посиланням і протягом доби отримаєте дані щодо свого включення до Державного реєстру виборців на свою електронну адресу).
                                                                                                Відділ ведення Державного реєстру
                                                                                                виборців апарату Семенівської РДА