Рада Регіонального розвитку

На другому засіданні Ради регіонального розвитку Семенівщини визначили пріоритетні напрямки розвитку краю на найближчі роки.  На черговому засіданні Ради регіонального розвитку Семенівського району, що відбулося 11 січня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Недюхи, обговорили проект Плану перспективного розвитку регіону на найближчі роки. У засіданні взяли участь голова районної ради Віктор Юрченко, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати районної ради, сільські та селищні голови, громадськість.  У ході засідання Микола Недюха зазначив, що план розроблений на основі пропозицій, поданих фахівцями структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, депутатами всіх рівнів і громадськими організаціями та спрямований насамперед на налагодження ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування щодо реалізації заходів і проектів, а також залучення коштів із бюджетів різних рівнів. Пріоритетними напрямками, відповідно до Плану розвитку району, є галузі освіти, охорони здоров’я та соціальний захист населення. Першочерговими кроками для покращення соціально-економічного благополуччя громади стануть капітальні ремонти закладів освіти та охорони здоров’я, залучення інвестицій, впровадження перспективних проектів розвитку інфраструктури району, ремонт дорожнього покриття, забезпечення якісною питною водою, енергоефективність тощо. «План перспективного розвитку району стане орієнтиром у роботі на наступні три роки для органів виконавчої влади та місцевого самоврядування», – зауважив Микола Недюха.   Присутні члени Регіональної ради затвердили План перспективного розвитку Семенівщини на 2019-2021 роки і відтепер працюватимуть над його реалізацією.