Радіодиктант

Щороку тисячі українців відзначають День української писемності та мови написанням традиційного радіодиктанту. Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був започаткований у 2000 році з метою єднання навколо мови. Відтоді щороку слухачі, а віднедавна й телеглядачі (акцію транслює телеканал UA: Перший) можуть взяти участь у написанні диктанту й перевірити, наскільки добре вони знають мову. Пишуть диктант і за межами України. Торік на адресу Українського радіо надійшло 32779 диктантів. З них без помилок написали 311 учасників. Колектив Семенівської райдержадміністрації на чолі з в.о.голови райдержадміністрації Миколою Недюхою вкотре  долучився до написання радіодиктанту національної єдності. .