рейд "Урок"

Версія для друкуВерсія для друку

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД   «УРОК».  На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 20.08.2019 року №15261/0/2-19/37, наказу служби у справах дітей Полтавської обласної державної адміністрації «Про організацію та проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», у зв’язку з початком навчального року та з метою забезпечення права дітей на освіту, з серпня по жовтень 2019 року  у Семенівському районі проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок».

Спеціалісти служби у справах дітей районної державної адміністрації,  відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, національної поліції України у Семенівському районі, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  щодня проводять систематичну роботу по виявленню дітей, які не приступили до навчання чи не відвідують навчальний заклад без поважних причин. Головний акцент робиться на родини, діти з  яких перебувають у складних життєвих обставинах , в т.ч. у зв’язку з переміщенням з тимчасово окупованої території або району проведення антитерористичної операції.
Служба у справах дітей Семенівської районної державної адміністрації звертається до батьків неповнолітніх дітей з проханням здійснювати належний контроль за їх навчанням та дозвіллям. Згідно Закону України  «Про освіту», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», у разі невиконання обов’язків щодо забезпечення здобуття дітьми повної загальної середньої освіти  батьки та особи, які їх замінюють, несуть відповідальність, у тому числі адміністративну                    (у вигляді стягнення штрафів) та позбавлення батьківських прав.

Служба у справах дітей
                райдержадміністрації

Наверх ↑