Семенівська районна філія Полтавського ОЦЗ повідомляє

Версія для друкуВерсія для друку

В Семенівській районній філії Полтавського ОЦЗ продовжується робота щодо легалізації трудових відносин.‼З метою інформування безробітних, які пребувають на обліку в Семенівській районній філії Полтавського ОЦЗ, про необхідність дотримання вимог законів України про працю, 9 вересня 2020 року проведено семінар за участю керівника Семенівського бюро правової допомоги Тетяни Новобранець.

Так, Тетяна Олександрівна наголосила, що працюючи у приватного підприємця, необхідно укладати письмовий трудовий договір. Саме цей документ гарантує трудовий стаж та соціальні гарантії працівнику, захищає кожну із сторін договору, поєднує права з обов’язками. Аби змусити свого роботодавця платити гідну офіційну заробітну плату, необхідно зайняти чітку позицію і наполягати на виплаті заробітної плати з дотриманням вимог чинного законодавства. Отримуючи неофіційну заробітну плату, працівник повністю беззахисний перед роботодавцем.

Погоджуючись на роботу без оформлення, такий працівник автоматично та власноруч позбавляє себе права вимагати від роботодавця забезпечення належних умов праці, оплати праці на рівні, встановленому державою.

Якщо людина працює нелегально, то швидко відчуває обмеження в правах і втрачає впевненість у завтрашньому дні. До того ж, такий працівник втрачає свій фіксований страховий стаж, оскільки єдиний соціальний внесок не сплачується.

Піклуйтеся про майбутнє вже сьогодні! Поважайте свою працю! Працюйте на «світлій стороні»   легально!

 

Більше цікавої інформації читайте за посиланнями:

 - https://www.facebook.com/semeniwkaRCZ/

https://pol.dcz.gov.ua/

Наверх ↑