Семенівська районна філія Полтавського ОЦЗ повідомляє

Версія для друкуВерсія для друку

Одним з найважливіших моментів під час пошуку роботи - є знання джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати.

Для розширення уявлень безробітних про джерела пошуку вакансій та способи їх застосування на практиці під час пошуку роботи, фахівцем Семенівської районної філії Полтавського ОЦЗ Тетяною Скрипкою 13 листопада 2020 року проведено вебінар для безробітних «Сучасні джерелаа пошуку вакансій».

Основною метою заходу було ознайомлення учасників із сучасними джерелами пошуку роботи, їх перевагами і недоліками, необхідністю щоденного опрацювання. В ході он лайн спілкування обговорювали такі питання: де слід шукати вакансії, які методи використовувати при пошуку роботи, як побудувати власну стратегію пошуку роботи.

До участі у вебінарі приєдналась начальник відділу «Семенівське бюро правової допомоги Тетяна Новобранець, яка акцентувала присутніх на легалізації трудових стосунків із роботодавцями, а також поінформувала присутніх про  найпоширеніші випадки шахрайств при працевлаштуванні.

Наприкінці заходу кожному  шукачеві роботи рекомендували бути активним на ринку праці, щоденно опрацьовувати по кілька джерел вакансій, використовувати різноманітні джерела вакансій, що значно прискорить  їх легальне працевлаштування.

 

Більше цікавої інформації читайте за посиланнями:
     https://www.facebook.com/semeniwkaRCZ/

    https://pol.dcz.gov.ua/

Наверх ↑