Свято Веселої мудрості

7 вересня, у селі Веселий Поділ Семенівської ОТГ у парку ім.Л.Глібова відбулося обласне свято “Веселої мудрості”, обласний конкурс читців-гумористів на батьківщині українського байкаря, громадського діяча Леоніда Глібова. Свято відвідали голова райдержадміністрації Віктор Федоренко, Семенівський селищний голова Людмила Милашевич, депутати обласної ради Володимир Ярошенко, Володимир Куцовол, Віталій Кабачок, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко, заступник директора Департаменту – начальник управління культури, мистецтв, національностей і релігій та планування Ірина Удовиченко,  яка вручила Грамоту Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА народному колективу “Криниця” Семенівського району, Подяку Департаменту — в.о. старости Веселоподільського старостинського округу Інні Календар та Людмилі Милашевич. Кожна з сільських рад громади представила свої повіти – це реконструкція старих хат з різноманітними предметами побуту, якими користувалися наші предки. Господині та господарі повітів накрили щедрі столи: вареники, смажені кури, сало, млинці, риба, пампушки та багато інших наїдків. Новинкою цьогоріч стала поява “Пекельної кухні”, на якій варили юшку, кашу, куліш та смажили м’ясо, а які смачні були коржики приготовані у тандирі. Також відбулося кінне шоу та змагання “козацькі розваги”. В ремісничому містечку проходила виставка робіт народних умільців. Свої роботи представляли Семенівська ЦРБ та сільські бібліотеки, навчальні заклади Семенівської ОТГ..