У середу 14 березня мобільний сервісний центр МВС надаватиме послуги в Семенівці

У середу 14 березня  мобільний сервісний центр МВС надаватиме послуги в Семенівці. Замінити посвідчення водія на нове, зареєструвати транспортний засіб або подати запит на отримання довідки про несудимість можна буде в Семенівці 14 березня 2018 року – сюди прибуде мобільний сервісний центр МВС.

Місце прийому громадян – смт Семенівка, вул. Шевченка, 43 (прилегла територія Семенівського відділення поліції Хорольського відділу поліції ГУНП в Полтавській області). Послуги надаватимуться у період з 10.30 до 15:30 год.

Пересувний сервісний центр МВС, обладнаний сучасною технікою, надаватиме громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС:
• реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;
• заміна посвідчення водія;
• видача міжнародного посвідчення водія;
• прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Обслуговуватимуть громадян два адміністратора та фахівець експертної служби МВС.
Інформацію про порядок отримання послуг можна знайти на сайті Регіонального сервісного центру МВС у Полтавській області pol.hsc.gov.ua, отримати консультацію - на офіційній Фейсбук-сторінці «Сервісні центри МВС в Полтавській області» https://www.facebook.com/rscmvspoltava/.

Регіональний сервісний центр
МВС в Полтавській області