Увага!

16 жовтня проведено засідання районої комісії з питань ТЕБ та НС. Засідання комісії проводив  голова районної державної адміністрації Дзус Іван Васильович.  розглядалися питання: 1. Про епідемічну ситуацію на території Семенівського району  та встановлення рівня епідемічної небезпеки відповідно до актуального рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 жовтня 2020 р. № 36 для Полтавської області  на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 ,,Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (урахуванням змін, що внесені постановою Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 р. № 956),  в умовах поширення на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

2. Про внесення до Переліку КП  «Семенівської ЦРЛ»  закладу охорони здоров’я, яка надає стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобу COVID-19, спричиненою корона вірусом SARS-CoV-2 (в тому числі, перепрофілювання у разі масового надходження хворих).

Голова комісії Іван  Дзус інформував про епідемічну ситуацію на території Семенівського району та встановлення рівня небезпеки поширення  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

ВИРІШИЛИ:

1. З 00 год. 00 хв. 19 жовтня 2020 р. на території Семенівського району забезпечити виконання карантинних заходів  «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, визначеного актуальним рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №29/2020 від 16 жовтня 2020 р. для Полтавської області, заборонити проведення будь-яких заходів з кількістю учасників більше ніж 10 осіб, як в приміщеннях так і на обмежених чи відкритих територіях (концерти, зібрання тощо).

Термін: до перегляду рівня епідемічної безпеки

1.1 Продовжити контроль за дотриманням суб’єктами господарювання та населенням в умовах карантину режиму вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, дотримання соціальної дистанції.

Термін: на період дії карантину

1.2 Посилити виконання карантинних (протиепідемічних) заходів, керуватися протокольним рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  №20 від 13 серпня 2020 року щодо встановленого рівня епідеміологічної небезпеки поширення COVID -19 (“зелений”, “ жовтий”, “ помаранчевий” або “ червоний”)  на території району , яке розміщується на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України (за посиланням  http://covid19.gov.ua).

Термін: на період дії карантину

1.3 Семенівському відділенню поліції Хорольського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області  спільно з Семенівським районним управлінням Держспоживслужби  в Полтавській області забезпечити контроль за встановленими на території району обмежувальними заходами згідно норм постанови Кабінету Міністрів України  від 22 липня 2020р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2” (зі змінами) та відповідно до зонування епідемічних загроз визначеного актуальним протоколом №36 від 15.10.2020 р. Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Термін: на період дії карантину

1.4  Головному спеціалісту Семенівської райдержадміністрації, на веб-сторінці та на офіційній сторінці Facebook райдержадміністрації, забезпечити широке інформування та роз’яснювальну роботу серед  населення щодо неухильного виконання карантинних заходів, відповідно до «помаранчевого» рівня епідемічної загрози, визначеного  Державною комісією з питань техногенно- екологічної безпеки поширення COVID -19(“зелений”,  жовтий”, “ помаранчевий” або “ червоний”) на території Семенівського району.

Термін: на період дії карантину

з другого питання виступив іван Дзус, який доповів  про внесення до переліку КП  «Семенівської ЦРЛ»  закладу охорони здоров’я, яка надає стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 (в тому числі, перепрофілювання у разі масового надходження хворих

ВИРІШИЛИ:

1. Інформацію виступаючих взяти до відома.

1.1 Затвердити КП «Семенівська центральна районна лікарня» до Переліку закладів охорони здоров’я, яка надає стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобу COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 (в тому числі, перепрофілювання у разі масового надходження хворих).

1.